0 0 3 3 4

конкурсних робіт

3 2 0 5 9

голосів

Кінний клуб Межигір'я
Кінний клуб Межигір'я
Номінація: Екологічний бізнес
Місто: Київ
Дата розміщення: 19.10.2016
Тертиця Наталія Іванівна
Поділіться успіхами - збільште шанси на
"Приз глядацьких симпатій"
Поділіться успіхами - збільште шанси на
"Приз глядацьких симпатій"
Номінація: Екологічний бізнес
Місто: Київ
Дата розміщення: 19.10.2016
Тертиця Наталія Іванівна
Напрям діяльності
Напрям діяльності : - школа верхової їзди ; - поні -клуб для малечі від 3 років ; - безкоштовні з...
Напрям діяльності : - школа верхової їзди ; - поні -клуб для малечі від 3 років ; - безкоштовні заняття реабілітацією за допомогою коней з бійцями АТО. - безкоштовні заняття , спілкуваннями з кіньми для "особливих дітей ". - організація фотосесій з кіньми, залучення коней для зйомок фільмів, реклама та інших. - кінні прогулянки , організація дитячих свят , активного відпочинку.
Досягнення
За 1 рік 7 місяців діяльності у нас з'явилося 26 регулярних студентів від 3 років , які регулярно тр...
За 1 рік 7 місяців діяльності у нас з'явилося 26 регулярних студентів від 3 років , які регулярно тренуючись вдосконалюють навички верхової їзди. Ми співпрацюємо з благочинними організаціями і організували декількох заходів ,зі спілкуванням з кіньми, катанням верхом но конях і поні : Вересень 2015/2016 Організація по роботі з особливими дітьми "Родина " ( м. Київ ), Червень 2016 благодійна організація для соціальних дітей " Мир Вашому дому " ( м. Вишгород ). Літо 2015/2016 Дитячий табір " Euricamp " ( Межигір'я ), працюється з дітьми учасників АТО та вимушених переселенців. Регулярно двічі на тиждень діти табора катались на наших конях і поні. Бійці АТО з батальйонів " Січ ", "Азов ", "Донбас " та ін. регулярно проходять до нас заняття з кіньми. Наші коні в червні 2016 їздили на зйомки фільму "Сторожева застава", в серпні знялися для журналу " Beauty club " , , а також працювали на багатьох фотосесіях, як справжні моделі з досвідом. Так як працівники кінного клубу володіють іноземними мовами ( англійська, німецька , французька) до нас по прогулянки -екскурсії Межигір'ям завітало багато гостей з різних країн світу.
Команда
Основа - це наша витончена Аура молода Мрія , інтилегентний Франсуа і мудра Злата, а також 3 улюбл...
Основа - це наша витончена Аура молода Мрія , інтилегентний Франсуа і мудра Злата, а також 3 улюбленця малечі :сірий , білий і чорний. Це наші коні, які об'єднують і згуртовують навколо себе колектив кінного клубу Межигір'я. Хто саме присвячую своє життя коням : 1. Це найважливіша людина в житті кожного коня -конюх. Ветеринар , коваль дбають про здоров'я наших копитних. Тренери для наших студентів. А також декільтка десятків волонтерів : хлопці і дівчата які навчаються доглядати за кіньми і працювати з ними. Наш колектив - це люди які закохані в Коней, які незважаючи на погоду, в дощ чи мороз, спеку чи холод не залишають тварин, присвячую чи їм велику частину свого життя і серця.
Цінність бізнесу
В сучасному світі, а саме в період неспинної урбанізації дуже важливим для кожної людини мати місце...
В сучасному світі, а саме в період неспинної урбанізації дуже важливим для кожної людини мати місце, де можно провести час на природі, поспілкуватися з тваринами, можливість провести активно час. Саме ці 3 аспекти поєднує в собі кінний клуб. Також що є цінним в нашій діяльності : це організація безкоштовних занять з кіньми для бійців АТО. Коні мають світлу енергетику , після спілкування з ними покращується настрій, при регулярному контакті з ними нормалізується психічний стан. При теперішній ситуації в нашій країні я вважаю це дуже актуальна діяльність ,яка потребує розвитку і поширення.
Loading...

Зачекайте
запит обробляється
Організатори та партнери конкурсу
Медіа-партнери
Бізнес партнери та логістичні партнери
Партнер конкурсу
Iніціатор конкурсу
(050) 375-40-38