0 0 3 3 4

конкурсних робіт

3 2 0 5 9

голосів

Журнал FATA
Журнал FATA
Номінація: Творчий бізнес
Місто: Київ
Дата розміщення: 27.10.2016
Зайцева Марина Анатоліівна
Головний редактор
Поділіться успіхами - збільште шанси на
"Приз глядацьких симпатій"
Поділіться успіхами - збільште шанси на
"Приз глядацьких симпатій"
Номінація: Творчий бізнес
Місто: Київ
Дата розміщення: 27.10.2016
Зайцева Марина Анатоліівна
Головний редактор
Напрям діяльності
Видавництво журналу для наречених. Журнал сповнений атмосфери та естетики, дівочих мрій та краси. Ві...
Видавництво журналу для наречених. Журнал сповнений атмосфери та естетики, дівочих мрій та краси. Він не тільки надихає, але ще й допомогає в підготовці до такої важливої події, як весілля. Знайомить з найкращими, найцікавішими людьми цієї сфери та якісними послугами, зі світом весільноі моди та романтичних подорожей. Кожен номер готується з великою любов"ю до наречених. Наші партнери - компаніі -лідери весільної та ївент сфери, чудові, прекрасні люди, які роблять з великим надхненням та професійно свою справу. Місія журналу - мабуть робити життя навколо кращим, якіснішим, красивішим, а людей щасливішими. Журнал друкується на виключно якісному папері, задля естетичної насолоди та комфорту.
Досягнення
Кожен день життя журналу - це маленькі впевнені кроки вперед. За період 2015-2016 років журнал відкр...
Кожен день життя журналу - це маленькі впевнені кроки вперед. За період 2015-2016 років журнал відкрив для себе таку нову сторінку, як Львів. Тепер його можн а придбати і в цьому прекрасному місті. Реалізовані співпраці з партнерами ( Україна, Франція):декораторами, дизайнерами весільних суконь, фотографами та ін., для журналу відзнято декілька фотопроектів за кордоном. Журнал став дійсно улюбленим профільним виданням як для наречених, так і для компаній, які працюють в весільній сфері. В 2016 році зроблено сайт журналу - fata.net.ua Сайт має стати активним супутником журналу та платформою найякісніших весільних послуг. В 2015 році редакція журналу виступила співорганізатором успішноі весільної виставки в готелі Fairmont. На данний момент також пишаємося одним із досягень, а саме тим, що редакція правцює не тільки над створенням контенту журналу, а і активно приймає участь в розробці рекламі та PR матеріалів для партнерів, в якості креативної групи, та створоє нові цікаві рекламні формати. В 2016 році редакция почала співпрацювати з туристичними державними організаціями інших країн, та при повній підтримці державної служби туризму Греції організувала поїздку за для освітлення в журналі романтичних подорожей в Афіни та на о.Кріт, що виказало високу довіру редакції та виданню. Перебуваючи в данній поіздці редакція організувала ряд зустрічей, в тому числі з відомим світовим дизайнером весільних суконь Christos Costarellos.
Команда
Це художники. Кожен у своїй сфері та зоні відповідальності. Але кожен творець. Мінливі як погода, ал...
Це художники. Кожен у своїй сфері та зоні відповідальності. Але кожен творець. Мінливі як погода, але з великим надхненням. Гарні, сповненні оптимізму люди, які попри всі недоліки, які існують в видавничому світі та світі друкованої преси в Україні - беруть і роблять свою справу. Трішки герої.
Цінність бізнесу
Це творчість в чистому вигляді. Кожен випуск - то нова картина. Він має надихати, має подобатись від...
Це творчість в чистому вигляді. Кожен випуск - то нова картина. Він має надихати, має подобатись від 1-ї обкладинки до останньої. Ми ділимось досвідом своЇм, досвідом найцікавіших людей, яким є чим поділитися і є, що розказати. Показуємо творчість інших людей: дизайнерів, декораторів, фотографів та інших. Чи це не головне ? Бачу значення його саме у цьому.
Loading...

Зачекайте
запит обробляється
Організатори та партнери конкурсу
Медіа-партнери
Бізнес партнери та логістичні партнери
Партнер конкурсу
Iніціатор конкурсу
(050) 375-40-38