0 0 3 3 4

конкурсних робіт

3 2 0 5 9

голосів

Магазин-студія "Макошь
Магазин-студія "Макошь
Номінація: Cоціальний бізнес
Місто: Чернігів
Дата розміщення: 27.10.2016
Юлия Заика
Керівник
Поділіться успіхами - збільште шанси на
"Приз глядацьких симпатій"
Поділіться успіхами - збільште шанси на
"Приз глядацьких симпатій"
Номінація: Cоціальний бізнес
Місто: Чернігів
Дата розміщення: 27.10.2016
Юлия Заика
Керівник
Напрям діяльності
Мы там, где живет ваша душа. Издревле считалось, что все самые важные аспекты жизни связаны с позна...
Мы там, где живет ваша душа. Издревле считалось, что все самые важные аспекты жизни связаны с познанием своего истинного предназначения. На протяжении многих веков великие мира сего искали и выражали свою индивидуальность в своих творческих порывах. Быть счастливым и успешным человеком в полной мере возможно только раскрыв в себе все самые яркие и многогранные способности, а превратить их в инструмент для воплощения самых смелых идей помогает именно творчество во всех его проявлениях. Студия творчества " Макошь"- это нить, соединяющая скрытые, дремлющие, живущие в нас таланты с реальностью. Здесь Вы найдете способ, подходящий именно вам для реализации самых невероятных творческих амбиций. Все, что казалось вам лишь иллюзорной мечтой, здесь превращается в осязаемое творение, которое не только дарит радость окружающим, но и помогает еще ярче раскрыться вам самим. У счастья нет времени, у искусства нет границ, у творчества нет рамок. Будьте свободны и счастливы! Откройте себя вместе с " Макошь", дарите радость близким и пусть весь мир улыбается вам! м.Чернігів вул.Коцюбинського,62 та ТРК Голлівуд (2 поверх) тел. : (0462)92-06-30; (093)936-91-94 (050)391-87-03 www.makosh.in.ua https://www.facebook.com/groups/MakoshChernigov/ https://vk.com/makoshchernigov https://www.youtube.com/watch?v=a4PgTLHOOZI
Досягнення
2016 рік Переможець конкурсу "Підприємець року 2016" від ТПП та проекту SEW (Литва, Іспанія), номін...
2016 рік Переможець конкурсу "Підприємець року 2016" від ТПП та проекту SEW (Литва, Іспанія), номінація - "Високий внесок у розвиток жіночого лідерства" Призначена на посаду виконавчого директора ГО "Ліга Ділових і професійних жінок України" (найпотужніша жіноча організація в Україні) Участь у проекті ПРООН "Зміцнення бізнес-обєднань малих та середніх підприємств" Диплом обласного конкурсу підприємець року "Краще підприємство у сфері оптової і роздрібної торгівлі" 2016р. 2015 рік 210000 – відкриття ще однієї студії (ТРК «Голлівуд) Інтернет-магазин, сайт, встановлення систем сканування штрихкодів Створено нові робочі місця, нові творчі напрямки, зростають обсяги продажу. - Ми являємось активними учасниками і організаторами різноманітних виставок та фестивалів, серед них: "Щастя краси", "Що може жінка", "Даруємо радість дітям міста", брали участь у міжнародному творчому фестивалі в Болгарії, проводили показові майстер-класи для жінок з Франції, Італії, Англії. - Щорічно організовуємо конкурси – «Сімейні фото з квітами та плодами» (мета – підвищити сімейні цінності), «Новорічний символ» (благодійний конкурс на підтримку тяжко хворих діток), тематичні флешмоби, благодійні акції. - А ще ми дуже пишаємось нашими нагородами і надбаннями, яких у нас з’явилось чимало протягом 8 років – біля 30 дипломів, грамот та подяк різного рівня (серед них «Жінка року», «Підприємець року» та ін.) -2014 рік став для нас дуже продуктивним і знаковим, "Макошь" відзначила своє п’ятиріччя, отримала відзнаки та нагороди від міської ради, облдержадміністрації та Чернігівської торгово-промислової палати до дня підприємця. Вийшли десятки публікацій та телевізійних програм, 15 радіовиступів. Нам є чим пишатись! Ми маємо замовлення не лише по Україні, а і за її межами. За кордоном вироби ручної роботи ціняться значно вище ніж у нас, та над цим питанням ми активно і працюємо Навчання: VISOTSKY CONSULTING KIEV, Богуш Тайм, Консалт ресурс, участь у проекті ПРООН "Зміцнення бізнес-обєднань малих та середндіх приємств та ін.
Команда
Вважаю, що стратегія та команда – це основа будь якого бізнесу, будь якої організаційної структури....
Вважаю, що стратегія та команда – це основа будь якого бізнесу, будь якої організаційної структури. Не скажу, що на сьогодні легко підібрати потужну команду однодумців, ідейних, креативних людей, які розуміють суть діяльності, мету, цілі. Та мені пощастило, хоча не одразу . Я пишаюсь нашим дружнім колективом , нашою справжньою командою - це штатні співробітники (5 осіб) та понад 120 майстринь, з яким ми переживаємо всі наші труднощі і перемоги, невдачі і успіхи, навчаємось і постійно підвищуємо свій рівень , створюємо нові проекти , генеруємо ідеї і втілюємо їх в життя. Наш колектив постійно підвищую свій рівень кваліфікації, відвідуємо різноманітні тренінги та семінари, щоб йти в ногу з часом (VISOTSKY CONSULTING KIEV, Богуш Тайм, Консалт ресурс та ін.) Мені це цікаво. Навчаю персонал, ділюсь досвідом. На протязі останньог року було введено ряд статистик для ширшого аналізу діяльності та визначення показників мотивація, підвищення якості послуг, збільшення обсягів продажу.
Цінність бізнесу
Самореалізація, соціалізація, особисте зростання, фінансова незалежність. Величезні перспективи вб...
Самореалізація, соціалізація, особисте зростання, фінансова незалежність. Величезні перспективи вбачаю в обєднанні зусиль підприємців та власників бізнесу, бізнесасоціацій. Це допоможе вирішувати будь які питання в значно коротші терміни, підвищити культуру бізнесу, підсилити адвокаційну компанію і лобіювання інтересів бізнесу, значно зміцнити і розширити експертний потенціал, змінити законодавчу базу і створити потужну платформу для розвитку малото та середнього підприємництва в Україні.
Loading...

Зачекайте
запит обробляється
Організатори та партнери конкурсу
Медіа-партнери
Бізнес партнери та логістичні партнери
Партнер конкурсу
Iніціатор конкурсу
(050) 375-40-38